Iveta Krausová - fotografka, Mladá Boleslav a Praha

Reference

Těhotenské a newborn focení Kristýnky

těhotenské a newborn focení

Musím říct, že při výběru fotografky jsem měla opravdu šťastnou ruku. Mám nádhernou památku na mé bříško. Ivet je neskutečně trpělivá a jemná fotografka, což bylo znát hlavně při newborn focení.

Kristýna P.

 

Reportáž "halloweenská party"

reportážní focení rodinné focení focení halloweenu

 

..."fotečky jsou naprosto super!!!!!! (((♥))) To je paráda, já nemám slov!!!!! Fakt nádhera, moc se nám líbí!!!! =))) Prohlížíme si je pořád dokola!!
Škoda, že manžel je v práci, těším se, až mu je zítra ukážu! =)
Jsem fakt nadšená! ♥♥♥
Moc a moc ti děkuji za úžasné fotečky, jsi kouzelnice!!!"
Veronika

 

 

Newborn focení Viktorky

newborn focení miminek fotograf mladá boleslav

Ivetka je nejen skvělá fotografka, ale opravdu fajn člověk. Díky ní máme překrásnou památku a celé focení jsme si užili. Byli jsme moc nervózní,ale super přístupem Ivetky to z nás rázem spadlo. Je trpělivá a s mimísky to opravdu umí. A nesmím zapomenout na nadupaný ateliér, milion rekvizit, že vás budou oči přecházet. Určitě jsme se neviděli naposledy. Hanka

 

 

Newborn focení Stázinky

newborn focení miminek fotograf mladá boleslav

Focení předčilo mé očekávání. Ivetka je úžasná bytost, která má cit nejen pro detail, ale i vše okolo. Je velice trpělivá a její profesionalita a celkový přístup se dá jen pochválit! Nemohu nic jiného, než doporučit. Jana

 

Golfový turnaj Kynžvart a Mariánské Lázně 2017

golfový turnaj Kynžvart

"...vysekávám poklonu Ivetě, až teď se mi 3GB na domácí lince dostahovaly, a teď se kochám. Takhle skvělé fotky jsem z golfu ještě neviděl. A navíc jsem se náramně bavil, to je zlatá studnice momentek ! Díky !"

Petr Somol, Czech Academy of Sciences

 

Golfový turnaj Mariánské Lázně 2016

golf marianske lazne

Ahoj Iveto,

 

Děkuji Ti moc za skvělé fotky!!! :) Věděl jsem, že budou perfektní, ale stejně mne mile překvapilo, že jsou ještě lepší, než bylo moje očekávání! Jsem zvlášť vděčný za to, že si myslím, že skvěle vystihují atmosféru našich turnajů – je tam hodně pohody a přátelství, ale lehce probleskuje i ten soutěživý duch :) Jsou tam krásné golfové momenty - napětí, uvolnění, radost, přátelé. Líbí se mi, jak pracuješ s detaily. Díky tomu vynikne kvalita hřiště (krásné detaily trávy, greenů, odpaliště), ale i v portrétech (vynikne povaha :)). Je tam třeba moc pěkná fotka muže kouřícího požitkářsky doutník :) Krásně jsi zachytila hru z těžkých pozic – hra z lesa nebo bunkerů… :) Jsi skvělá golfová fotoreportérka!!

 

M. Sovadina, Simopt

Baby photo awards

Baby photo awards 2016

Svatba Elišky a Tondy

svatba nevěsta

Díky Ivet za nádherné svatební fotografie. Za její styl focení a za celý její přístup. Nic neponechala náhodě. Místo naší svatby předem moc neznala, ale ve svatební den se tam pohybovala, jako by to tam znala léta. Předem si místo i okolí prohlédla, měla vytypovaná krásná místa a nic nás během focení nerozptylovalo, nezdržovalo a vše skvěle šlapalo. Navodila báječnou atmosféru a focení jsme si všichni užili. V jiných okamžicích zase byla tichý společník, přesně tak, jak to situace vyžadovala. Fotografie jsou nádherné v detailech, barvách.. ve všem.

 

Moc Ivetě děkujeme

Eliška a Antonín Tomšů

Máte zájem být informován o speciálních akcích?

Zanechte nám svůj e-mail.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
detail