Iveta Krausová - fotografka, Mladá Boleslav a Praha

Kontakt

Mgr. Iveta Krausová
fotoateliér
Husova 200/29, Mladá Boleslav, 29301
+420 604 938 983
č.ú.: 51-6908270227/0100
IČO 62008137
ivetk@fotoivetk.cz

Něco o Ivetě

 

Jsem rodinný fotograf. Na profesionálních fotkách pro Vás a Vaše děti zachytím ty NEJ okamžiky.  Vyfotím Vaše bříško, miminko, batolátko a další rodinné příběhy. Stačí kliknout a objednat focení zde.

 

Iveta Krausová

 

 

Dělám to, co mě baví a naplňuje. Dělám to s láskou, plným nasazením a věřím, že je to na mých fotkách znát.

Důvěřuji svému pohledu skrz hledáček foťáku…

 

Nejraději mám lifestylové fotografie, na kterých se snažím zachytit ty nej okamžiky, akci, děj, prožitek, emoce… tak, aby i za spoustu let vyprávěly… Miluji fotky s příběhem…Ráda fotím rodinky a děti a jejich bezprostřednost, upřímnost a nevázanost.

 

Dovolíte-li mi nahlédnout k Vám domů, zachytíme společně při lifestylovém focení prchavé okamžiky, které si jistě rádi za spoustu let připomenete Vy i Vaši blízcí.

Ráda Vás ale také přivítám ve svém ateliéru, abychom společně vymysleli aranž, která by Vám vyhovovala. Můj ateliér je plný decentních a originálních rekvizit pro focení právě narozených miminek. Přijďte ale třeba i o něco dříve, než se miminko narodí, abyste měli památku i na Vaše těhulkovské bříško.

Nebráním se jakémukoli nápadu, vždyť focení je „týmová“ práce a my jsme tým. Důležité pro mě je, abyste se při focení pobavili, bylo pro Vás příjemným zážitkem a  rádi jste se vraceli zpět.

 

Objednejte si své focení

Máte zájem být informován o speciálních akcích?

Zanechte nám svůj e-mail.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
detail